HAKKIMIZDA


Dilek Sezgin Yıkar - Namı diğer google Dilek.... Grubun en inek elemanıdır. Gününün büyük bir kısmını bitkisel hayatta geçirir.İnsanları değiştirmek için Bir ara Genetiğe sarmış sonra kendini matematiğe vermiştir.Fotosentez yapabilmektedir...İstemezlerin yaydığı bir söylentiye dayanarak Mitokondrilerinde papirüs kalıntıları olduğu iddaa edilmektedir...Mersin Üniversitesi Matematik Bölümünü bölümünü silah zoruyla bitirmiştir.Silaha olan karşıtlığının sebebi bundandır...Evli ve 1 köpek anasıdır.

Işın Yıkar - Var yemez Işın .... Diğer arkadaşları arasında ismi anıldığında hörgüçleri olan insan modeline girebilirmi ? tartışması çok sık olarak yaşanmaktadır.En yakın arkadaşı bahtsız bedevidir.Ama kendisi hiç kutup ayısı görmediğini iddaa etmektedir.Akustik gitar konusunda profesör olup doktorasını hastalıklı kişilikler bulma konusunda yapmıştır.Cem Yılmaz'ı esprileriyle yıldırabileceğini düşünmektedir.Bekar dır.Yoğun geçen aşk hayatından fırsat bulup Çukurova Beden Eğitimi Fakültesini nasıl bitirdiği bilinememektedir.Ergün Akkaya - Soyadı gibi ak bir kayadır.Metaforik ifadelerle kendini anlatmayı sever.Onu anlatırken biz de metaforik bir hikaye kullanacağız. Homeros destanının kahramanlarından Ulyses, deniz yolculuğu sırasında, deniz kızlarının çağrısına kapılmamak için kendini gemi direğine bağlatmıştır. Müzmin bekardır.Mersin Üniversitesi Elektronik bölümü mezunu olup Jüpitere yapılacak uzay gemisi proğramında Nasa Tarafından görevlendirilmiştir.Savaş Pambuk - Savaşma seviş felsefesinin uygulamasında aktif olarak rol oynamaktadır.Sevgiden beslenen bir arkadaşımızdır. buna rağmen bir oturuşta öküzü yiyebilecek kapasiteye sahip olduğu iddaa edilmektedir.Gurmeleri şaşırtacak bir tad alma duyusuna sahiptir.Bas gitarı ile uyuduğu söylentiler arasındadır.Bursa Uludağ Üniversitesi Elektronik bölümü mezunudur.Ama bu bölümü niye bitirdiğini kendisi de bilmemektedir.


Nezih Yıkar - Sakın ola ismine kanıp Temiz ve ahlaklı olduğunu sanmayın.Gölgesi ile kavga edebilme yetisine sahiptir.Yattığı yerin altında yapılan arkeolejik kazı çalışmasında millattan önce 2000 yılına ait meyve kalıntıları bulunmuştur.Evli ve 1 kız çocuğu babasıdır.Kafasında ilk belirlemelere göre 2 adet fay hattı bulunmaktadır.Bu fayların ne zaman kırılacağı ayrı bir tez konusudur.Vokal yaptığını sanmaktadır.Batak ta çok pis kağıt çaldığı duyumu yaygındır.